Πανελλαδικές 2017 - Αυτοί είναι οι επιτυχόντες μαθητές της Λέσβου - Όλα τα ονόματα

Με  την ανάρτηση των ονομαστικών καταστάσεων των επιτυχόντων στις σχολές της τριτοβάθμιας εκπαίδευσης,  κλείνει και για φέτος ο κύκλος της προσπάθειας και της αγωνίας για τις εκατοντάδες των υποψηφίων, των γονιών και των καθηγητών τους.

    Ένας κύκλος που κράτησε αρκετό καιρό, χρόνια ίσως, με καλές και κακές στιγμές, με την ψυχολογική πίεση σε πολλές διακυμάνσεις, με ένα τέλος για τα περισσότερα παιδιά  ικανοποιητικό και αναμενόμενο.

      Κι ας είναι η απόκλιση από τον σημερινό στόχο, η αφετηρία για ακόμα μεγαλύτερη προσπάθεια και αγώνα για την τελική επιτυχία.

    Ανοίγει τώρα ένας νέος κύκλος, με καινούργιες αναζητήσεις, καινούργια καθήκοντα και υποχρεώσεις,  αλλά και δικαιώματα, τα δικαιώματα του «Ακαδημαϊκού πολίτη», του πρώτου τίτλου που αποκτούν όσοι/όσες αποφοιτούν από τη Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση.    

           Η γνώση που αποκτήθηκε στα μαθητικά θρανία μαζί με την διαμόρφωση της προσωπικότητας των μαθητών, νέων φοιτητών πλέον, μέσα από τη συνολική εκπαιδευτική διαδικασία, ας είναι τα εφόδια που θα οδηγήσουν τα παιδιά αυτά μετά την ολοκλήρωση των σπουδών τους σε νέους κόσμους, με μεγαλύτερη αισιοδοξία για ένα καλύτερο μέλλον.

     Οι δυσκολίες τις οποίας κλήθηκαν να αντιμετωπίσουν οι υποψήφιοι/ες της Λέσβου, κατά τη διάρκεια των εξετάσεων, φαίνεται ότι τους/τις χαλύβδωσαν με αποτέλεσμα να επιτύχουν διακρίσεις και να φέρουν τη ΔΔΕ Λέσβου στις πρώτες (ίσως και την πρώτη) θέσεις των επιτυχιών Πανελλαδικά.

      Συγχαίρουμε τα παιδιά για την επιτυχία τους, τους ευχόμαστε καλή φοιτητική ζωή, στους γονείς ευχόμαστε δύναμη και κουράγιο για να μπορέσουν να ανταπεξέλθουν στις αυξημένες υποχρεώσεις και τέλος οφείλουμε να ευχαριστήσουμε στους εκπαιδευτικούς, που στήριξαν τον αγώνα των παιδιών, συμμερίστηκαν την αγωνία τους και τους βοήθησαν στη  δύσκολη  προσπάθειά  τους. Εμείς θα είμαστε δίπλα σε όλους.

       

                                                                        Ο Δ/ντής της ΔΔΕ Λέσβου

 

                                                                                                                                         Μιχαήλ Ε. Καπιωτάς

                                                                                                                               Φυσικός, Περιβ. Χαρτογράφος- MSC.

 

 

Επιβεβαιώνεται σε γενικές γραμμές η πτώση των βάσεων στο 2ο επιστημονικό πεδίο των Θετικών και Τεχνολογικών Επιστημών και στο 5ο πεδίο της Οικονομίας και Πληροφορικής. Αντίθετα ο ανταγωνισμός παραμένει σε υψηλά επίπεδα στο 1ο πεδίο των Ανθρωπιστικών σπουδών και στο 3ο πεδίο των περιζήτητων επιστημών Υγείας. Οι βάσεις ανεβαίνουν θεαματικά στο υπό κατάργηση 4ο πεδίο των Παιδαγωγικών τμημάτων.

- Σχεδόν όλες οι Σχολές του πρώτου επιστημονικού πεδίου παρουσιάζουν άνοδο που αυξάνεται κλιμακωτά και φτάνει τα 250 μόρια όσο κατεβαίνουμε στην βαθμολογική βάση του πεδίου. Οι περιζήτητες Νομικές σχολές παρουσιάζουν εφέτος όλες άνοδο εκτός από τη Σχολή της Αθήνας που «πέφτει» κατά 30 μόρια σε σχέση με την περυσινή της βάση (άνοδο 106 μορίων έχει η τελευταία στην κλιμάκωση των μορίων της ανόδου Νομική της Θράκης). Η Νομική Αθήνας θα δεχτεί φέτος φοιτητές από 18.199 μόρια.
- Στο δεύτερο επιστημονικό πεδίο των Θετικών και Τεχνολογικών επιστημών έχουμε σημαντική πτώση βάσεων της τάξης των 500 μορίων. Η Αρχιτεκτονική Αθήνας απαιτεί φέτος βαθμολογίες από 19.377 μόρια (-622 μόρια).
- Στο τρίτο επιστημονικό πεδίο και τις Ιατρικές Σχολές έχουμε άνοδο βάσεων από 32 μόρια έως 81 (στα Ιωάννινα). Μεταξύ αυτών, η Ιατρική Αθήνας έχει φέτος βάση εισαγωγής τα 19.143 (+80 μόρια), και η Ιατρική Θεσσαλονίκης βάση εισαγωγής τα 19.043 (+82 μόρια).
- Στο τέταρτο πεδίο των Παιδαγωγικών τμημάτων που από την επόμενη χρονιά καταργείται έχουμε εντυπωσιακή άνοδο από 500 έως 1300 μόρια καθώς οι επιστήμες αυτές παίρνουν πάλι ανοδική πορεία.
- Στο πέμπτο επιστημονικό πεδίο της Οικονομίας και Πληροφορικής έχουμε μεγάλη πτώση βάσεων που φτάνει τα 1000 μόρια. Μάλιστα περιζήτητα τμήματα οικονομική επιστήμης του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών έπεσαν περισσότερο από 1000 μόρια.

 

 Δείτε εδώ αναλυτικά τις βάσεις όπως αναρτήθηκαν στο Lesvosnews.net

 

Στατικστικά στοιχεία για τα Γενικά Λύκεια της Λέσβου:

 

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΣΥΝΟΛΟ

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ

ΠΟΣΟΣΤΟ %

ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

14

14

100,00

ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΡΑΣ ΛΕΣΒΟΥ - ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕ ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ ΑΓΡΑΣ

10

10

100,00

ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΜΕ ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ

5

4

80,00

ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΛΕΣΒΟΥ - ΓΥΜΝΑΣΙΟ - ΛΤ ΑΓΙΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

3

1

33,33

ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ με ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ ΜΥΡΙΝΑΣ

2

0

0,00

5ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ - ΒΕΝΙΑΜΙΝ Ο ΛΕΣΒΙΟΣ

66

59

89,39

ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ

51

48

94,12

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΡΙΝΑΣ

65

41

63,08

2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

61

58

95,08

3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

61

60

98,36

4ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ

43

39

90,70

ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ ΛΕΣΒΟΥ

18

16

88,89

1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ - ΙΓΝΑΤΙΟΣ ΑΓΑΛΛΙΑΝΟΣ

44

43

97,73

ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΕΡΑΣ ΛΕΣΒΟΥ

40

37

92,50

ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ ΛΕΣΒΟΥ

16

16

100,00

ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ ΛΕΣΒΟΥ

22

19

86,36

ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΝΤΙΣΣΑΣ ΛΕΣΒΟΥ

18

18

100,00

ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΜΦΙΛΩΝ ΛΕΣΒΟΥ

41

41

100,00

ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΠΠΕΙΟΥ

16

14

87,50

ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΑΣ ΛΕΣΒΟΥ

38

34

89,47

ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΑΣΟΥ ΛΕΣΒΟΥ

11

11

100,00

ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΟΥΔΡΟΥ ΛΕΣΒΟΥ - ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΟΥΔΡΟΥ

25

17

68,00

ΣΥΝΟΛΟ

670

600

89,55

 

 

Στατιστικά στοιχεία για τα ΕΠΑΛ:

 

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΣΥΝΟΛΟ

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ

ΠΟΣΟΣΤΟ %

1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

30

21

70,00

1ο ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

37

28

75,68

2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

63

56

88,89

1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΜΥΡΙΝΑΣ ΛΗΜΝΟΥ

33

15

45,45

1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΜΟΥΔΡΟΥ ΛΗΜΝΟΥ

18

9

50,00

1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΓΕΡΑΣ

15

6

40,00

1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ ΛΕΣΒΟΥ

13

7

53,85

1ο ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

22

11

50,00

ΣΥΝΟΛΟ

231

153

66,23

Αναλυτικά τα αποτελέσματα 

 

 

Η Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης έδωσε στη δημοσιότητα τα ονόματα των επιτυχόντων ανά σχολείο και ανά κατηγορία. (υπενθυμίζουμε την ειδική ποσόστωση και προσάυξη που ισχύει λόγω του σεισμού στη Λέσβο)

 

 Πειραματικό Λύκειο  Μυτιλήνης

Επώνυμο

Όνομα

Όν. Πατρός

Σχολή Επιτυχίας

Ίδρυμα

ΑΝΕΜΟΥ

ΑΓΓΕΛΑ-ΡΑΦΑΕΛΑ

ΜΙΧΑΗΛ

ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΑΞΗΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΒΙΟΛΑΤΖΗ

ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΒΙΟΛΑΤΖΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ

ΑΕΝ

ΒΟΥΤΣΑΡΔΕΛΛΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΚΠΑ

ΓΙΑΓΛΗ

ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΓΙΟΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

ΔΗΜΑΚΗΣ

ΡΑΦΑΗΛ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (ΧΙΟΣ)

ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΔΗΜΟΥΔΑ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΚΑΙ ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΓΕΩΠ. ΠΑΝ. ΑΘ.

ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ

ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΘΩΜΑΪΔΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)

ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΙΟΡΔΑΝΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΙΣΤΡΕΦΙ

ΑΛΜΠΙ

ΑΓΚΡΟΝ

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ)

ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΚΑΛΔΕΛΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΚΑΛΙΤΣΑΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΚΠΑ

ΚΑΝΕΛΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΟΠΑ

ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΚΟΚΚΙΝΕΛΛΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΦΩΤΙΟΣ

ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

ΚΟΜΝΗΝΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΜΠ

ΚΟΤΖΑΜΠΟΥΡΟΥΝΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΖΩΗ

ΜΑΡΙΟΣ

ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΚΡΗΤΙΚΟΣ

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΠΑΝΤΕΙΟ

ΛΑΜΠΟΥΚΑ

ΣΩΤΗΡΙΑ

ΜΙΧΑΗΛ

ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΜΑΓΕΙΡΑ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΘΕΟΔΩΡΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΕΡΡΕΣ)

ΑΠΘ

ΜΑΔΕΛΛΗ

ΜΑΡΙΑ ΕΙΡΗΝΗ

ΑΡΙΣΤΟΣ

ΤΟΥΡΚΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΚΑΙ ΣΥΓΧΡΟΝΩΝ ΑΣΙΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΚΠΑ

ΜΑΚΡΗΣ

ΟΡΦΕΑΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΜΑΝΤΖΑΡΗ

ΕΥΣΤΑΘΙΑ

ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ

ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)

ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΜΠΑΝΤΑΒΑΝΗ

ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΩΑΝΝΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΚΠΑ

ΜΠΕΤΙ

ΓΑΒΡΙΗΛ-ΟΥΓΚΩ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΜΠΛΕΤΣΑ

ΜΑΡΙΑ-ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ)

ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΜΙΧΑΕΛΑ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΠΑΛΛΑ

ΕΛΕΝΗ - ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΠΑΣΠΑΤΗ

ΕΛΕΝΗ-ΔΑΝΑΗ

ΜΙΧΑΗΛ

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΜΠ

ΠΕΡΔΙΚΕΛΛΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΠΙΤΣΙΛΑΔΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΕΡΜΟΛΑΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

ΠΛΙΑΚΑ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

ΡΑΠΑΪ

ΝΤΑΪΑΝΑ

ΠΕΡΙΚΛΗΣ

ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΣΑΓΝΟΥ

ΗΛΙΑΝΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΣΑΛΑΝΗ

ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΣΑΡΑΝΤΙΝΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ

ΑΕΝ

ΣΠΥΡΕΛΛΗ

ΜΑΡΙΑ

ΣΠΥΡΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΣΤΡΑΪΧ

ΦΑΜΠΙΑΝ-ΛΟΤΑΡ

ΣΤΕΦΕΝ

ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΤΕΝΤΟΛΟΥΡΗ

ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΤΖΙΑΚΑ

ΜΥΡΤΩ

ΙΑΝ ΜΙΧΑΗΛ

ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΤΣΟΜΠΑΝΗ

ΕΥΑΝΘΙΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΘΕΑΤΡΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΧΑΛΚΙΩΤΗ

ΙΩΑΝΝΑ

ΑΡΓΥΡΙΟΣ

ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΟΔΥΣΣΕΥΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΧΑΤΖΗΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΒΙΚΤΩΡΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΨΥΡΟΥΚΗ

ΧΡΥΣΑΝΘΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)

ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

 

 

2ο Λύκειο Μυτιλήνης

Επώνυμο

Όνομα

Όν. Πατρός

Σχολή Επιτυχίας

Ίδρυμα

ΑΛΒΑΝΟΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

ΚΑΛΛΙΝΙΚΟΣ

ΡΟΔΟΛΦΟΣ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΚΠΑ

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΠΑΝΤΕΙΟ

ΠΑΝΤΕΙΟ

ΒΕΛΙΚΟΒΑ

ΒΑΣΑ

ΒΑΛΕΝΤΙΝ

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΚΠΑ

ΓΑΝΩΣΗΣ

ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΓΙΩΡΓΗ

ΜΑΡΙΑ ΑΛΕΞΙΑ

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)

ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΓΛΕΖΕΛΛΗ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΔΡΑΜΑ)

ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ

ΓΛΥΝΕΛΛΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

ΑΣΠΑΙΤΕ

ΔΕΛΛΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ

ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) - ΟΠΛΑ

ΣΜΥ

ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ

ΜΑΡΙΟΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΗΧΟΥ & ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ (ΛΗΞΟΥΡΙ)

ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΓΑΠΗ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΘΑΛΑΣΣΕΛΛΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΘΩΜΑΙΔΗ

ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ

ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑΣ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΙΣΟΥΦΙ

ΕΝΙΣΑ

ΙΛΜΙ

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ ΤΟΠΙΟΥ (ΔΡΑΜΑ)

ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ

ΚΑΒΒΑΔΙΑ

ΜΥΡΤΩ

ΕΥΓΕΝΙΟΣ

ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΚΑΖΑΔΕΛΛΗΣ

ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΤΡΙΚΑΛΑ)

ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΚΑΛΑΦΑΤΗ

ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΜΑΡΙΑ

ΓΑΒΡΙΗΛ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ

ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

ΚΑΝΕΛΗ

ΘΕΟΔΩΡΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

ΚΑΝΕΛΛΟΥ

ΑΓΛΑΪΑ-ΣΟΦΙΑ

ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗ

ΘΕΟΔΟΣΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΚΠΑ

ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)

ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΚΑΣΣΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΑΡΙΝΟΣ

ΦΥΣΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΥ

ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

ΚΟΥΡΑΣΑΝΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΚΠΑ

ΚΟΥΡΔΟΥΣΑΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΩΚΡΑΤΗΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΚΡΗΤΙΚΟΥ

ΜΗΛΙΑ ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ

ΜΙΧΑΗΛ

ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ)

ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ

ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΘΕΟΦΙΛΟΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΛΑΜΠΟΓΛΟΥ

ΓΙΑΣΕΜΗ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΛΕΣΑΙ

ΤΖΟΥΛΙΑΝΑ

ΜΠΑΡΔΟΚ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

ΛΕΩΝΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΟΠΑ

ΜΑΡΓΑΡΩΝΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΜΑΡΙΓΛΗ

ΜΑΡΙΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ)

ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΜΑΤΖΙΑΡΛΗ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΜΑΡΙΟΣ

ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΜΠΡΟΥΣΑΛΗ

ΜΑΡΙΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

ΜΙΧΑΗΛ

ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΔΡΑΜΑ)

ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ

ΜΩΥΣΗ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΜΙΧΑΗΛ

ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΚΠΑ

ΞΕΝΙΤΕΛΛΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

ΠΑΓΩΝΗΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ)

ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΠΑΠΟΥΤΣΑΝΗ

ΜΑΡΙΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΡΑΪΣΤΕΛΛΗ

ΜΑΡΙΑ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΚΠΑ

ΡΟΚΟ

ΜΙΧΑΛ

ΕΜΙΛΙΑΝΟ

ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)

ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

ΣΑΒΒΕΛΟΣ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)

ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ.

ΣΑΜΑΡΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΘΕΩΡΙΑΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΑΣΚΤ

ΣΑΜΙΩΤΗΣ

ΙΓΝΑΤΙΟΣ-ΛΑΜΠΡΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΣΠΑΝΟΣ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΠΑΝΤΕΙΟ

ΣΠΕΡΚΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΣΤΑΥΡΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΣΤΕΡΓΟΥ

ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) -ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ

ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΣΤΥΨΙΑΝΟΣ

ΠΑΥΛΟΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΓΛΩΣΣΑΣ, ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΡΕΥΞΕΙΝΙΩΝ ΧΩΡΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΤΑΝΓΚΟΥ

ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΤΖΟΤΖΙ

ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΠΑΝΤΕΙΟ

ΤΣΙΓΑΡΑ

ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ

ΣΤΑΜΟΣ

ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΤΣΟΤΡΑ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΑΡΧΟΝΤΗΣ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΟΠΑ

ΦΟΥΝΤΩΤΟΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

 

 

3ο  Λύκειο Μυτιλήνης

Επώνυμο

Όνομα

Όν. Πατρός

Σχολή Επιτυχίας

Ίδρυμα

ΑΔΑΛΗΣ

ΠΛΑΤΩΝ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΑΛΕΞΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΞΑΝΘΗ)

ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΑΛΕΞΙΟΥ

ΡΑΦΑΗΛ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΚΠΑ

ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ

ΡΑΦΑΗΛ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΩΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΚΠΑ

ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ (ΑΘΗΝΑ)

ΓΕΩΠ. ΠΑΝ. ΑΘ.

ΒΕΡΒΕΡΕΛΗΣ

ΙΓΝΑΤΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ)

ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΒΟΣΣΟΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΟΡΕΣΤΗΣ

ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΚΠΑ

ΓΙΑΝΝΟΓΛΟΥ

ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΔΗΜΑ

ΙΟΥΛΙΑΝ

ΑΝΔΡΕΑ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ

ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ

ΔΗΜΑ

ΤΖΟΥΛΙΑΝΑ

ΑΝΤΡΕΑ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)

ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ

ΔΗΜΗΤΡΑΚΑ

ΑΡΕΤΗ-ΘΕΟΔΩΡΑ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΔΙΑΜΑΝΔΗ

ΕΛΕΝΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΔΟΥΚΑΚΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) -ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ

ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΔΟΥΛΟΥΔΗ

ΛΕΜΟΝΙΑ

ΣΩΚΡΑΤΗΣ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)

ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΔΡΟΣΟΥ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ

ΕΚΠΑ

ΖΑΦΕΙΡΕΛΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ

ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

ΚΑΝΕΛΗΣ

ΘΕΟΦΑΝΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΚΑΠΑΪ

ΣΑΡΑ ΕΛΕΝΗ

ΝΟΒΡΟΥΣ

ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

ΚΑΡΑΓΙΛΑΝΗΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΡΑΦΑΗΛ

ΡΑΦΑΗΛ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗ

ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΚΑΣΤΑΝΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΚΠΑ

ΚΑΤΖΑΝΗ

ΜΑΡΙΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΚΟΚΙΟΥΣΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΚΟΚΚΩΝΗ

ΜΙΧΑΕΛΑ

ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ

ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΚΟΛΛΑ

ΒΙΛΕΛΜΙΝΗ ΜΑΡΙΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΚΟΝΤΕΛΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΚΟΝΤΕΛΛΗ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΚΟΝΤΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ

ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΟΥ

ΜΥΡΣΙΝΗ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΚΩΦΟΠΟΥΛΟΣ-ΛΥΜΠΕΡΗΣ

ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ)

ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΛΑΓΟΥΤΑΡΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΛΑΝΓΚΟΖΙ

ΝΙΚΙΤΑ

ΜΠΑΡΝΤΧΙΛ

ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΛΙΓΚΟΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΑΡΓΥΡΙΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

ΛΟΥΚΟΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΜΑΚΑΡΩΝΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΜΑΝΑΒΗ

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΙΓΝΑΤΙΟΣ

ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

ΜΑΥΡΙΔΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

ΜΕΛΙΔΩΝΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΚΠΑ

ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ

ΛΑΖΑΡΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΚΠΑ

ΜΟΙΡΑΣΓΕΝΤΗΣ

ΚΙΜΩΝ-ΡΑΦΑΗΛ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΝΙΚΗΤΑ-ΜΟΥΦΛΟΥΖΕΛΛΗ

ΤΡΙΑΔΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ

ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ

ΙΓΝΑΤΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΜΠ

ΠΑΤΕΡΕΛΛΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΠΕΤΡΟΖΕΛΛΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΑΚΙΝΔΥΝΟΣ

ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΚΠΑ

ΡΑΧΑΝΗΣ

ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΚΠΑ

ΡΟΒΟΣ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΣΑΒΒΑΣ

ΣΑΒΒΑΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΣΑΛΙΑΜΠΟΥΚΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΓΕΩΠ. ΠΑΝ. ΑΘ.

ΣΚΟΥΛΑΔΑ

ΕΛΒΙΡΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΟΠΑ

ΣΠΑΘΗ

ΔΑΝΑΗ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΜΠ

ΣΠΥΡΕΛΗΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ)

ΑΣΤΥΝ ΣΧΟΛ

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΔΑΦΝΗ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΣΤΕΦΑΝΟΥ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΤΑΛΙΑΝΤΖΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΤΕΛΩΝΙΑΤΗ

ΒΑΣΙΛΕΙΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΠΑΝΤΕΙΟ

ΤΣΑΚΙΡΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ)

ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΤΣΕΛΕΜΠΗ

ΧΡΥΣΑ

ΜΙΧΑΗΛ

ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

ΧΑΣΑΠΑΚΗΣ

ΦΩΤΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΧΑΤΖΗΡΑΛΛΗ

ΧΡΥΣΑ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - Ε.Κ.Π.Α.

ΕΚΠΑ

 

 

4ο Λύκειο Μυτιλήνης

Κωδ. Υποψηφ.

Επώνυμο

Όνομα

Όν. Πατρός

Σχολή Επιτυχίας

Ίδρυμα

17027503

ΑΜΠΑΤΖΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΞΕΝΟΦΩΝ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

17027480

ΑΜΠΕΛΙΚΙΩΤΟΥ

ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

17027492

ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

16026768

ΒΕΡΒΕΡΗ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΑΣΗΜΑΚΗΣ

ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

17027481

ΒΟΓΙΑΤΖΗ

ΕΛΕΝΗ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

17027493

ΓΕΡΑΓΩΤΕΛΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ- ΡΑΦΑΗΛΙΑ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΑΝ)

ΣΑΝ

17027482

ΓΕΡΑΓΩΤΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

16017336

ΓΙΑΝΝΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

16026769

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ

ΜΑΡΙΑΝΘΗ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΚΠΑ

17027505

ΖΑΡΜΑΝΛΗ

ΕΥΑΝΘΙΑ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ

17027483

ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ

ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

17027484

ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

17027485

ΘΕΟΔΩΡΕΛΛΗ

ΜΥΡΣΙΝΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΚΠΑ

17027494

ΚΑΛΛΙΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

17027506

ΚΑΤΖΟΥΡΙΔΗΣ

ΜΑΡΙΟΣ- ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΕΡΜΟΛΑΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

15028051

ΚΑΤΣΙΓΙΝΗΣ

ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)

ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

17027486

ΚΛΑΔΟΓΕΝΗ

ΚΛΕΟΝΙΚΗ

ΜΑΪΣΤΡΟΣ

ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ & ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

16027016

ΚΟΝΤΑΡΑ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΠΑΡΤΗ)

ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

17027495

ΚΟΝΤΕΛΗ

ΣΤΡΑΤΟΥΛΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΧΗΜΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

17027496

ΚΩΣΤΗ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΜΠ

17027497

ΛΑΠΠΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΡΑΦΑΗΛ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

17027507

ΜΑΝΔΑΜΑΔΙΩΤΟΥ

ΚΛΕΙΩ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

17027508

ΜΑΝΩΛΑΚΕΛΛΗ

ΑΙΜΙΛΙΑ- ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΜΙΧΑΗΛ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΟΠΑ

17027498

ΜΑΤΑ

ΘΕΑΝΩ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

17027509

ΜΠΑΖΙΟΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΟΠΑ

16027020

ΜΠΟΥΣΙ

ΑΝΤΖΕΛΟ

ΣΤΑΥΡΟ

ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)

ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

17027510

ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

17027511

ΠΑΣΧΑΛΙΑ

ΜΥΡΣΙΝΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

17027499

ΠΟΛΥΜΟΥ

ΕΙΡΗΝΗ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)

ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

17027500

ΡΑΦΤΕΛΗ

ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

17027487

ΣΑΚΚΑΛΗ

ΦΩΤΕΙΝΗ-ΜΑΡΙΑ

ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

16026780

ΣΑΛΤΑ

ΜΑΡΙΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

17027488

ΣΚΙΑΔΕΛΛΗ

ΘΕΟΔΩΡΑ - ΕΛΕΝΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΚΠΑ

17027501

ΣΠΥΡΕΛΛΗ

ΕΙΡΗΝΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΖΩΪΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΓΕΩΠ. ΠΑΝ. ΑΘ.

17027502

ΣΤΟΪΚΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΜΠ

17027489

ΤΣΟΥΚΑ

ΚΕΪΣΙ

ΓΚΕΡΓΚΙ

ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

17027490

ΦΑΛΚΟΥ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ- ΙΓΝΑΤΙΑ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

04027593

ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΒΑΓΙΑ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

17027491

ΧΑΤΖΗΜΗΤΡΟΥ

ΕΙΡΗΝΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΚΠΑ

 

 

 

 

Μουσικό Σχολείο Μυτιλήνης

Επώνυμο

Όνομα

Όν. Πατρός

Σχολή Επιτυχίας

Ίδρυμα

ΑΛΤΙΠΑΡΜΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΓΕΡΑΓΩΤΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ

ΦΩΤΙΟΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΓΟΥΝΑΡΗ

ΜΑΡΙΝΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΠΑΡΤΗ)

ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

ΔΙΑΚΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ

ΡΩΜΑΝΟΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΟΠΑ

ΚΑΤΩΓΙΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΚΟΚΚΙΝΗΣ

ΑΧΙΛΛΕΥΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΜΑΜΟΥΛΕΛΛΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ)

ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ

ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑ

ΜΑΡΙΑ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΚΠΑ

ΣΠΑΝΕΛΛΗ

ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΚΠΑ

ΤΑΛΛΙΔΗΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΘΕΑΤΡΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΤΣΟΜΠΑΝΕΛΛΗ

ΘΕΟΧΑΡΗ-ΓΑΒΡΙΕΛΛΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

 

 

Εσπερινό Λύκειο Μυτιλήνης

 

Επώνυμο

Όνομα

Όν. Πατρός

Σχολή Επιτυχίας

Ίδρυμα

ΒΑΣΙΛΕΛΛΗΣ

ΞΕΝΟΦΩΝ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΚΑΚΝΗ

ΕΥΓΛΩΤΙΑ-ΘΕΟΔΩΡΑ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΚΟΡΝΕΛΑΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

ΠΡΙΜΠΑ

ΜΥΡΣΙΝΗ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΠΑΝΤΕΙΟ

ΠΑΝΤΕΙΟ

 

 

 

Λύκειο Αγιάσου

Επώνυμο

Όνομα

Όν. Πατρός

Σχολή Επιτυχίας

Ίδρυμα

ΑΞΙΟΜΑΚΑΡΟΥ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ

ΘΕΟΦΑΝΗΣ

ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

ΑΡΓΥΡΑΣ

ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΟΠΑ

ΑΣΒΕΣΤΑΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)

ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ.

ΖΕΚΙΟΛΛΑΡΙ

ΓΙΟΝΙΝΤΑ

ΛΑΒΝΤΙ

ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)

ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΖΙΛΕΛΛΗ - ΔΕΛΗΜΗΤΡΟΥ

ΒΑΡΒΑΡΑ - ΜΑΡΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΤΙΝΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗ

ΙΩΑΝΝΑ

ΧΑΡΙΛΑΟΣ

ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΚΕΦΑΛΑΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΕΥΘΥΜΙΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ

ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΛΗ

ΜΑΡΙΑ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΚΟΥΤΣΚΟΥΔΗΣ - ΒΟΥΡΛΗΣ

ΜΙΧΑΛΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΚΠΑ

ΠΕΤΕΙΝΕΛΛΗ

ΜΑΡΙΑ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΨΥΡΟΥΚΗ

ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

 

Λύκειο Άγρας

Επώνυμο

Όνομα

Όν. Πατρός

Σχολή Επιτυχίας

Ίδρυμα

ΒΑΚΑΛΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΑΡΚΟΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΖΩΪΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΓΕΩΠ. ΠΑΝ. ΑΘ.

ΓΙΑΝΝΗ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)

ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

ΔΕΡΕΔΙΝΗ

ΑΣΑΝΟΥΛΑ-ΜΑΡΙΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΔΕΡΕΔΙΝΗ

ΕΛΕΝΗ

ΣΑΡΑΝΤΟΣ

ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΔΟΥΔΟΥΝΗ

ΡΑΛΛΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΚΠΑ

ΙΝΤΖΙΡΤΖΗ

ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΠΑΝΤΕΙΟ

ΠΑΝΤΕΙΟ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΔΕΛΛΗ

ΜΑΡΙΑ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΔΕΛΛΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΦΥΣΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΡΟΚΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑ-ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΣΗΤΕΙΑ)

ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

 

 

 

Λύκειο  Άντισας

Επώνυμο

Όνομα

Όν. Πατρός

Σχολή Επιτυχίας

Ίδρυμα

ΑΒΡΑΜΕΛΟΥ

ΛΟΥΚΙΑ

ΞΕΝΟΦΩΝ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΒΑΜΒΑΚΟΥ

ΕΙΡΗΝΗ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - Ε.Κ.Π.Α.

ΕΚΠΑ

ΔΕΛΗΜΑΝΩΛΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΟΠΑ

ΔΕΛΗΜΑΝΩΛΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ-ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΧΗΜΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΚΠΑ

ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

ΙΟΡΔΑΝΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ)

ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

ΚΕΛΑΪΔΙΤΗ

ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΘΕΟΛΟΓΟΣ

ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)

ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΚΟΥΔΟΥΝΑ

ΜΑΡΙΑ

ΛΑΜΠΡΟΣ

ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

ΚΟΥΔΟΥΝΑ

ΜΑΡΙΑ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ)

ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΕΛΛΗ

ΑΘΗΝΑ

ΦΩΤΙΟΣ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)

ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΠΑΓΚΑΛΙΝΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΠΑΡΛΙΑΡΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΤΖΙΝΙΕΡΗ

ΕΥΠΡΑΞΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)

ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ.

ΤΖΩΡΤΖΗ

ΖΗΝΟΒΙΑ

ΑΝΕΣΤΗΣ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΦΕΤΑ

ΚΡΙΣΤΙΝΑ

ΝΤΟΥΡΙΜ

ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΥ

ΕΥΓΕΝΙΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ

 

 

 

Λύκειο Γέρας

Επώνυμο

Όνομα

Όν. Πατρός

Σχολή Επιτυχίας

Ίδρυμα

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΝΙΚΟΛΟΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΚΠΑ

ΑΡΧΟΝΤΗ

ΠΕΛΑΓΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΚΠΑ

ΒΟΥΡΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΙΓΝΑΤΙΟΣ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΚΠΑ

ΓΟΥΝΑΡΗ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΖΟΡΜΠΑΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΓΕΩΠ. ΠΑΝ. ΑΘ.

ΚΑΤΖΟΥΡΙΔΗ

ΜΑΡΙΑ - ΕΛΕΝΗ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΚΑΤΣΑΒΕΛΛΗΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΓΕΩΠ. ΠΑΝ. ΑΘ.

ΚΑΤΣΑΡΑΚΗΣ

ΗΛΙΑΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΚΟΚΚΩΝΗ

ΕΛΕΝΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΚΠΑ

ΚΟΝΤΟΥΛΗ

ΜΥΡΣΙΝΗ - ΕΙΡΗΝΗ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΝΑΥΠΛΙΟ)

ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

ΚΟΝΤΟΥΛΗΣ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΑΡΓΥΡΙΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΚΟΥΡΣΟΥΜΠΑ

ΕΥΔΟΚΙΑ - ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΦΥΣΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΗ

ΜΑΡΙΑ

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΜΑΤΘΑΙΟΥ

ΕΙΡΗΝΗ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)

ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΜΙΧΑΛΗ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΠΑΠΟΥΤΣΑΝΗ

ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ - ΣΥΜΕΩΝΗ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΠΕΡΡΟΥ

ΕΛΕΝΗ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΚΠΑ

ΠΡΩΤΟΥΛΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)

ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΡΑΧΑΝΗ

ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ)

ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ

ΣΑΛΤΟΓΙΑΝΝΗ

ΜΑΡΙΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΧΗΜΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

ΣΑΜΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ)

ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΣΕΝΤΑ

ΜΑΡΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

ΣΙΝΑΪ

ΜΠΕΣΜΙΡ

ΧΑΪΡΙ

ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)

ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΣΚΑΡΛΑΤΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ - ΜΥΡΣΙΝΗ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΣΚΟΠΕΛΙΤΟΥ

ΕΙΡΗΝΗ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΟΠΑ

ΤΖΙΤΖΙΡΑΣ

ΜΑΡΙΟΣ - ΜΙΧΑΗΛ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΤΗΝΙΑΚΟΥ

ΕΥΑΝΘΙΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΤΗΝΙΑΚΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

ΤΣΟΥΠΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΤΥΡΟΠΩΛΗ

ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)

ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ

ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΥ

ΦΩΤΕΙΝΗ

ΜΙΧΑΗΛ

ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΦΩΚΙΑΝΟΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΧΑΤΖΕΛΛΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΒΛΑΣΙΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ)

ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΧΙΩΤΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΟΠΑ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΑΝΔΡΙΑΝΑ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)

ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΨΩΜΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ

 

 

 

Λύκειο  Ιππείου

Επώνυμο

Όνομα

Όν. Πατρός

Σχολή Επιτυχίας

Ίδρυμα

ΒΕΡΒΕΡΗΣ

ΒΑΛΑΚΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)

ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΓΡΗΜΑΝΕΛΛΗΣ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΖΗΤΙΑΝΕΛΛΗ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΠΑΝΤΕΙΟ

ΚΑΡΑΤΖΑ

ΑΘΗΝΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΚΠΑ

ΚΟΜΒΟΥ

ΜΑΡΙΑΝΝΑ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΚΥΡΚΙΛΑ

ΑΡΓΥΡΩ-ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ

ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΛΑΜΠΟΥΚΑ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΜΙΧΑΗΛ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

ΜΑΝΔΑΜΑΔΙΩΤΗΣ

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ

ΘΕΟΦΙΛΟΣ

ΣΤΡΑΤΟΛΟΓΙΚΟ - ΣΤΡΑΤΙΩΤ. ΝΟΜ. ΣΥΜΒ. (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

ΣΣΑΣ

ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗ

ΕΙΡΗΝΗ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΜΑΥΡΑΓΑΝΗ

ΕΙΡΗΝΗ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΜΙΡΑΚΑ

ΚΡΙΣΤΙΝΑ

ΓΚΑΣΜΟΡ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)

ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΜΠΑΝΤΖΟΥ

ΕΛΕΝΗ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΣΤΑΥΡΙΝΟΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΤΣΟΥΛΕ-ΤΣΟΥΛΕΛΛΗ

ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

 

 

Λύκειο Καλλονής

Επώνυμο

Όνομα

Όν. Πατρός

Σχολή Επιτυχίας

Ίδρυμα

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ

ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΥΛΩΝΙΤΗ

ΕΛΕΝΗ

ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΒΑΒΛΑΔΕΛΛΗ

ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ - ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΒΑΒΛΑΔΕΛΛΗ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΣΑΒΒΑΣ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΒΑΜΒΑΚΙΤΗ

ΝΙΚΗ - ΡΑΦΑΗΛΙΑ

ΦΩΤΙΟΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΒΑΡΒΕΡΙΔΗ

ΜΥΡΣΙΝΗ - ΜΑΡΙΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ ΠΑΝ.

ΒΕΛΕΤΑΚΗ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΚΠΑ

ΓΑΛΑΤΣΙΔΑ

ΖΩΗ

ΘΩΜΑΣ

ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΑΔΗΣ

ΙΓΝΑΤΙΟΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΖΒΙΝΤΕΡΙΚΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΖΟΥΜΠΟΥΛΗ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

ΙΝΤΖΙΡΤΖΗ

ΙΣΜΗΝΗ

ΙΓΝΑΤΙΟΣ

ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΚΑΛΑΤΖΗ

ΦΩΤΕΙΝΗ

ΜΙΧΑΗΛ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΚΑΝΕΛΛΗ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ

ΜΙΧΑΗΛ

ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ

ΙΓΝΑΤΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΜΠ

ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΔΡΙΑΝΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ)

ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΚΑΡΒΟΥΝΗ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΗΛΙΑΣ

ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΚΑΡΔΑΡΑ

ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)

ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΚΕΧΑΓΙΑ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ - ΝΙΚΗ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΚΟΣΒΑΝΗ

ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ

ΜΙΧΑΗΛ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

ΚΟΣΟΥΚΙΣ

ΝΙΚΗ

ΚΡΙΣΤΟΣ

ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΚΟΥΛΜΑΝΔΑ

ΓΑΡΥΦΑΛΑΝΘΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΟΠΑ

ΚΟΥΛΜΑΝΔΑ

ΜΑΡΙΑ - ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ (ΑΘΗΝΑ)

ΓΕΩΠ. ΠΑΝ. ΑΘ.

ΚΟΥΤΡΟΥΛΗ

ΜΑΙΡΗ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΜΑΝΤΑΤΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)

ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΜΑΡΑΓΚΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΜΑΡΜΑΡΟΥ

ΕΙΡΗΝΗ  ΜΑΡΙΑ

ΙΓΝΑΤΙΟΣ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΜΟΥΤΑΦΗ

ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ

ΘΕΟΛΟΓΟΣ

ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΜΠΑΛΑΣΑΡΗ

ΕΛΕΝΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΜΥΖΙΚΑ

ΝΙΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)

ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΣΑΡΑΓΑ

ΙΩΑΝΝΑ-ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΙΓΝΑΤΙΟΣ

ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ)

ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ

ΣΑΧΤΟΥΡΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΣΕΒΑΣΤΕΛΛΗ

ΣΟΦΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΣΤΕΡΙΑΝΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΛΗΜΝΟΣ)

ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΣΥΚΟΜΙΤΕΛΛΗ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ - ΕΙΡΗΝΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - Ε.Κ.Π.Α.

ΕΚΠΑ

ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΙΩΑΚΕΙΜ

ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΚΠΑ

ΤΣΕΡΚΕΖΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΗΛΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΚΠΑ

ΧΑΜΑΛΕΛΛΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΧΑΣΑΠΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ

ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΚΠΑ

ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΕΛΗ

ΑΝΔΡΙΑΝΑ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΧΟΝΔΡΟΝΙΚΟΛΑ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ

ΕΚΤΩΡ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

 

Λύκειο Μανταμάδου

Επώνυμο

Όνομα

Όν. Πατρός

Σχολή Επιτυχίας

Ίδρυμα

ΒΑΣΙΛΕΛΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΒΑΧΤΣΑΒΑΝΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΜΙΑ)

ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ

ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ

ΕΛΕΝΗ - ΑΝΝΑ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΟΠΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ)

ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ

ΓΙΑΝΝΙΚΑ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΜΙΧΑΗΛ

ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΕΓΓΛΕΖΟΣ

ΣΩΤΗΡΗΣ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΚΑΪΤΑΤΖΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΚΠΑ

ΚΑΛΛΙΠΟΛΙΤΗΣ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΙΟΥΛΙΑ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)

ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΜΑΥΡΑΠΙΔΟΥ

ΑΝΤΩΝΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΜΕΪΜΑΡΗ

ΕΛΕΝΗ - ΕΥΤΕΡΠΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ

ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ

ΜΙΧΑΗΛ

ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ)

ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

ΓΑΒΡΙΕΛΑ

ΜΙΧΑΗΛ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΣΟΥΛΟΥΓΙΑΝΝΗ

ΜΑΡΙΑ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)

ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΦΟΥΣΤΕΡΗ

ΦΛΩΡΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΔΡΑΜΑ)

ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ

ΨΑΡΡΟΥ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

 

 

Λύκειο Παφίλων

Επώνυμο

Όνομα

Όν. Πατρός

Σχολή Επιτυχίας

Ίδρυμα

ΑΒΑΓΙΑΝΟΣ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΟΠΑ

ΑΔΑΛΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)

ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ

ΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ

ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΒΑΡΔΗ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ

ΗΛΙΑΣ

ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΒΟΥΛΑΣ

ΗΛΙΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΥΣ)

ΑΣΤΥΝ ΣΧΟΛ

ΓΡΑΜΜΑΤΑΣ

ΑΣΗΜΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΜΠ

ΔΕΛΗ

ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΚΑΚΚΑΡΟΥ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΟΠΑ

ΚΑΝΕΛΛΟΣ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΜΑΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ ΠΑΝ.

ΚΑΝΟΓΚΑΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΚΠΑ

ΚΑΡΛΑΤΗΡΑΣ

ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ-ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΜΠ

ΚΟΚΚΙΝΕΛΛΗΣ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΚΠΑ

ΚΟΚΚΙΝΟΦΟΡΟΥ

ΟΥΡΑΝΙΑ-ΑΝΝΑ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΚΟΤΣΙΟΥ

ΖΟΝΙΕ

ΒΙΚΤΩΡ

ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)

ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΚΥΡΙΚΗ

ΜΑΡΙΑ-ΠΕΛΑΓΙΑ

ΑΓΓΕΛΟΣ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΛΗΜΝΟΣ)

ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΚΠΑ

ΛΑΜΑΪ

ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ

ΑΡΑΝΙΤ

ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε.  (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)

ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ

ΛΕΚΚΑΣ

ΣΟΛΩΝ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΛΕΛΕΚΑ

ΜΑΡΙΝΑ

ΧΑΡΙΤΟΣ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΛΟΥΠΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΜΑΚΑΡΩΝΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΕΡΜΟΛΑΟΣ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ - ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)

ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ

ΜΑΜΟΛΗ

ΑΘΗΝΑ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ)

ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ

ΜΑΤΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ)

ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

ΜΑΥΡΑΠΙΔΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΚΠΑ

ΜΟΥΤΖΟΥΡΕΛΛΗΣ

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ-ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΜΠΑΖΙΜΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΤΡΙΚΑΛΑ)

ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΜΥΛΩΝΑΣ

ΑΝΕΣΤΗΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΠΑΠΑΛΑ

ΕΙΡΗΝΗ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΚΠΑ

ΠΑΠΑΠΟΡΦΥΡΙΟΥ

ΕΥΘΥΜΙΑ

ΡΑΦΑΗΛ

ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΠΕΤΡΕΛΛΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΠΛΙΑΚΑΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε.  (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)

ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ

ΤΑΝΑΝΑΚΗΣ

ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

 

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΚΠΑ

ΤΑΡΡΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΟΠΑ

ΤΡΑΚΕΛΛΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΤΣΑΓΚΑΡΗ

ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΜΙΧΑΗΛ

ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΤΣΟΛΑΚΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΦΩΤΕΛΛΗΣ

ΦΩΤΙΟΣ

ΠΕΤΡΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΧΑΤΖΗΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ)

ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

 

 

 

 

Λύκειο Πέτρας

Επώνυμο

Όνομα

Όν. Πατρός

Σχολή Επιτυχίας

Ίδρυμα

ΑΓΓΕΛΗ

ΓΑΒΡΙΕΛΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΑΣΠΡΟΥΔΑ

ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΟΠΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΒΑΓΙΑΝΝΗ

ΡΑΛΛΟΥ

ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΒΑΛΙΟΥΤΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΒΑΡΣΑΚΗ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΙΑ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΓΕΩΠ. ΠΑΝ. ΑΘ.

ΒΕΡΛΑΚΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΦΕΣΤΙΜ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΚΠΑ

ΒΕΣΕΛΙ

ΑΜΑΡΙΛΝΤΟ

ΦΙΤΙΜ

ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΒΕΣΕΛΙ

ΑΝΤΕΑ

ΦΙΤΙΜ

ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΠΑΝΤΕΙΟ

ΒΛΟΥΤΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

ΒΟΥΡΓΟΥΤΖΗ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΓΕΩΡΓΕΛΛΗΣ

ΦΩΤΙΟΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ)

ΑΣΤΥΝ ΣΧΟΛ

ΓΙΑΝΝΑΚΗ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ

ΜΙΧΑΗΛ

ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ

ΔΕΛΑΓΑ

ΙΩΑΝΝΑ

ΜΙΧΑΗΛ

ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΠΑΝΤΕΙΟ

ΕΦΦΕ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)

ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

ΚΑΛΑΪΤΖΗ

ΕΥΘΥΜΙΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ)

ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΚΑΛΛΙΠΟΛΙΤΗ

ΕΛΕΝΗ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΤΟΥΡΚΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΚΑΙ ΣΥΓΧΡΟΝΩΝ ΑΣΙΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΚΠΑ

ΚΑΡΑΜΙΧΑΛΑΚΗΣ

ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

ΜΑΚΡΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΚΑΙ ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΓΕΩΠ. ΠΑΝ. ΑΘ.

ΜΑΠΠΑ

ΝΙΚΗ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΚΠΑ

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ

ΜΑΥΡΕΛΛΗ

ΖΩΗ - ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΟΠΑ

ΝΤΑΝΙ

ΑΛΜΠΑΝΑ

ΙΣΜΑΪΛ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

ΟΤΣΝΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ

ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε.  (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)

ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ

ΡΟΔΑΝΘΗ - ΓΑΒΡΙΕΛΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ)

ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΓΕΩΠ. ΠΑΝ. ΑΘ.

ΠΑΠΠΟΥ

ΦΩΤΩ-ΜΙΧΑΕΛΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΟΠΑ

ΠΑΡΕΛΛΗ

ΛΥΔΙΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΠΝΑΚΑ

ΕΥΑΝΘΙΑ

ΗΛΙΑΣ

ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΡΟΚΑ

ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΑΚΙΦ

ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΗΛΙΑΣ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΤΡΙΧΟΥ

ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ)

ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

ΤΣΑΝΑΚΗ

ΜΑΡΙΝΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΦΙΛΗ

ΘΕΟΚΤΙΣΤΗ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΘΕΟΦΙΛΟΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΧΑΛΚΙΩΤΗ

ΠΟΛΥΞΕΝΗ

ΣΑΡΑΝΤΟΣ

ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΤΙΝΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

 

 

 

Λύκειο Πλωμαρίου

Επώνυμο

Όνομα

Όν. Πατρός

Σχολή Επιτυχίας

Ίδρυμα

ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ

ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΑΣΠΡΟΛΟΥΠΟΥ

ΑΝΤΩΝΙΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΥΡΟΣ)

ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΒΟΜΒΥΡΑΣ ΒΑΡΤΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)

ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΚΑΚΑΜΠΟΥΡΑ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

ΚΑΛΑΜΠΟΚΑ

ΕΙΡΗΝΗ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)

ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΚΑΤΣΙΓΙΝΗ

ΑΝΝΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

ΚΟΡΤΣΑ

ΕΝΤΖΙ

ΑΡΤΑΝ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΛΟΥΠΟΥ

ΣΤΥΛΙΑΝΗ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ)

ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΜΑΪΔΩΝΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΚΠΑ

ΜΠΙΤΣΑΚΟΥ

ΕΝΕΡΙΚ

ΣΑΪΜΙΡ

ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΠΑΠΓΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΠΑΠΠΑ

ΜΥΡΣΙΝΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΦΥΣΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΠΑΡΑΣΧΟΥ

ΜΥΡΣΙΝΗ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΛΑΜΙΑ)

ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ

ΣΑΝΙΔΑ

ΜΕΤΑΞΙΑ

ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΣΥΜΑΝΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)

ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

ΤΖΙΚΑ

ΚΛΑΡΑ

ΗΛΙΑ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

 

 

 

 

Λύκειο Πολιχνίτου

 

Επώνυμο

Όνομα

Όν. Πατρός

Όν. Μητρός

Σχολή Επιτυχίας

Ίδρυμα

ΑΛΒΑΝΟΥ

ΜΑΡΙΑ - ΜΙΧΑΕΛΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΟΛΓΑ

ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΓΕΩΠ. ΠΑΝ. ΑΘ.

ΑΛΕΞΙΟΥ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)

ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΒΑΛΗΛΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΜΑΡΙΑ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

ΓΕΩΡΓΑΚΗ

ΕΙΡΗΝΗ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΔΑΛΒΑΔΑΝΗ

ΣΟΦΙΑ-ΡΑΦΑΕΛΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΜΑΡΙΑΝΑ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΟΛΓΑ

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΚΠΑ

ΚΑΡΝΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΡΑΦΑΗΛ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΑΡΛΙΝΤΑ

ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ)

ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΚΑΣΤΑΝΑΚΗ

ΕΥΜΟΡΦΙΑ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΚΑΤΣΑΝΗ

ΜΥΡΣΙΝΗ

ΧΑΡΙΛΑΟΣ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ

ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΚΠΑ

ΚΕΦΑΛΑ

ΙΩΑΝΝΑ-ΕΙΡΗΝΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΧΡΥΣΑΝΘΗ

ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΚΠΑ

ΛΑΣΚΑΡΗ

ΖΑΧΑΡΩ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΒΛΟΤΙΝΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ

ΝΙΚΕΛΛΗ

ΕΛΠΙΝΙΚΗ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΓΙΑΣΕΜΗ

ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΕΙΡΗΝΗ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)

ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ

ΣΠΑΧΙ

ΦΡΑΝΚΟ

ΡΕΦΚΙ

ΡΟΥΜΠΙΕ

ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΣΤΑΥΡΑΚΕΛΛΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΣΤΑΜΑΤΙΑ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΣΤΡΟΡΑ

ΡΕΝΤΙΣΟΝΑ

ΙΛΙΡΙΑΝ

ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΚΙΕ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΤΣΕΛΕΠΙΔΑΚΗ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΗ

ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΧΥΜΕΤΙ

ΑΝΤΙΓΚΟΝΑ

ΚΟΥΙΤΙΜ

ΤΕΦΤΑ

ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΧΥΜΕΤΙ

ΝΕΝΤΙΓΚΟΝΑ

ΚΟΥΙΤΙΜ

ΤΕΦΤΑ

ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

 

 


 

 

Αποτελέσματα ΕΠΑΛ Λέσβου

 

1ο ΕΠΑΛ Μυτιλήνης

Επώνυμο

Όνομα

Όν. Πατρός

Σχολή Επιτυχίας

Ίδρυμα

ΑΓΙΑΣΣΩΤΗΣ

ΙΓΝΑΤΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)

ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΕΥΔΟΞΙΑΔΟΥ

ΣΜΑΡΑΓΔΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΟΠΤΙΚΟΑΚΟΥΣΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΖΑΦΕΙΡΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

ΑΕΝ

ΙΒΑΝΟΒ

ΑΝΤΟΝΙΟ

ΧΡΙΣΤΟ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ

ΚΑΘΙΩΤΗΣ - ΣΚΟΥΦΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ)

ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΚΑΛΛΙΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ - ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)

ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ

ΚΑΤΡΑΝΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΖΑΧΑΡΙΑΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)

ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΚΙΟΒΡΕΚΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΦΩΤΙΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)

ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ

ΚΟΡΔΑΚΟΥ

ΕΡΙΟΝ

ΚΡΙΣΤΟ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

ΑΣΠΑΙΤΕ

ΚΟΡΔΕΡΑΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΡΑΦΑΗΛ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε.

ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ

ΚΥΛΙΤΣΗΣ

ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

ΛΑΤΑ

ΝΤΟΡΙΝΕΛΑ

ΑΝΤΡΙΑΤΙΚ

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ)

ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ

ΛΛΑΝΓΟΖΙ

ΜΑΡΙΟΥΣ

ΑΓΚΡΟΝ

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε.

ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΜΑΛΛΙΑΡΟΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε.

ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)

ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ  ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

ΑΣΠΑΙΤΕ

ΜΠΟΥΖΙ

ΛΙΣΕΝ

ΣΚΕΛΚΙΜ

ΚΛΩΣΤΟΫΦΑΝΤΟΥΡΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΜΠΟΥΤΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΠΑΥΛΙΔΕΛΛΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ)

ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ

ΣΑΜΑΡΑΣ

ΣΩΚΡΑΤΗΣ

ΣΟΦΟΚΛΗΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) - ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε.

ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΧΑΤΖΗΑΡΓΥΡΙΟΥ

ΝΑΤΑΛΙΑ-ΝΤΑΙΖΗ

ΑΡΓΥΡΙΟΣ

ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ

ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

 

 

 

2ο ΕΠΑΛ Μυτιλήνης

Επώνυμο

Όνομα

Όν. Πατρός

Σχολή Επιτυχίας

Ίδρυμα

ΑΓΓΕΛΗ

ΠΑΓΩΝΑ-ΕΛΕΝΗ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΪΒΑΛΙΩΤΗ

ΜΑΡΙΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΑΛΕΞΙΟΥ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)

ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΑΛΕΞΙΟΥ

ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ

ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ

ΑΡΓΥΡΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΜΙΧΑΗΛ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ)

ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ

ΑΡΓΥΡΟΥ

ΜΑΡΙΑ-ΜΥΡΤΑ

ΜΙΧΑΗΛ

ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΣΗΤΕΙΑ)

ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

ΒΑΡΒΑΚΗ

ΕΛΕΝΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)

ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ

ΑΝΕΣΤΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΛΛΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΛΛΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ)

ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΒΕΝΤΟΥ

ΜΥΡΣΙΝΗ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΒΕΡΒΕΡΗ

ΑΡΓΥΡΩ

ΛΑΖΑΡΟΣ

ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΔΡΑΜΑ)

ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ

ΒΛΟΥΤΕΛΛΗ

ΜΑΡΙΑ

ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΒΟΥΤΥΡΑΚΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε.  (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)

ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ

ΔΑΜΙΑΝΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΡΑΦΑΗΛ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)

ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

ΔΙΑΜΑΝΤΗ

ΑΘΗΝΑ

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΚΑΛΑΝΤΖΟΓΛΟΥ

ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΚΑΛΛΟΝΤΖΗ

ΠΟΛΥΞΕΝΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΚΑΠΕΤΑΝΕΛΛΗ

ΕΛΕΝΗ

ΜΙΧΑΗΛ

ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗ

ΑΡΤΕΜΙΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΚΑΣΣΙΩΤΗ

ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ)

ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ

ΚΑΨΑΛΗ

ΜΑΡΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΜΙΑ)

ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ

ΚΕΛΕΜΕΝΙ

ΜΠΑΡΙΜΕ

ΑΝΤΡΕΑ

ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)

ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΚΛΩΝΑΡΙΔΗ

ΠΗΝΕΛΟΠΗ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)

ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΚΟΛΑΡΑΣ

ΔΟΥΚΑΣ

ΦΩΤΙΟΣ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)

ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΚΟΜΛΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΚΟΝΤΕΛΛΗ

ΑΙΜΙΛΙΑ

ΜΙΧΑΗΛ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ)

ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ

ΚΟΝΤΕΛΛΗΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

ΧΑΡΙΛΑΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΚΟΡΔΟΥΤΗ

ΒΙΚΤΩΡΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

ΚΟΥΜΑΡΑ

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΤΙΝΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΚΟΥΡΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΜΑΪΔΗ

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ-ΕΦΡΑΙΜΙΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΜΑΝΔΑΜΑΔΙΩΤΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΟΠΑ

ΜΟΥΖΑΛΑΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΜΠΑΤΣΑΡΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ

ΑΕΝ

ΜΥΛΟΒΑ

ΕΙΡΗΝΗ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)

ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΜΥΝΙΚΝΑ

ΜΑΡΙΑ

ΜΙΧΑΗΛ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΞΥΝΕΛΛΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΠΡΙΦΤΗ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΙΟΣ)

ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΣΙΜΙΡΗ

ΕΛΕΝΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΣΤΑΥΡΙΝΟΥ

ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΤΟΠΟΥΖΗ

ΡΑΦΑΗΛΙΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)

ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

ΤΟΠΟΥΖΗ

ΣΥΜΕΩΝΗ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ

ΑΕΝ

ΤΟΥΛΟΥΜΤΖΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΤΣΑΚΥΡΕΛΛΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΜΙΧΑΕΛΑ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ)

ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ

ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΕΛΛΗ

ΕΛΕΝΗ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΧΑΪΔΕΜΕΝΟΣ

ΘΕΟΚΛΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΧΕΡΑ

ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ ΑΡΓΥΡΩ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΧΙΩΤΗ

ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ

ΧΡΟΝΗ

ΘΕΟΔΩΡΑ

ΠΕΤΡΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

ΧΩΡΙΑΤΕΛΛΗ

ΒΑΡΒΑΡΑ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΨΑΡΑΔΕΛΛΗ

ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

 

 

Εσπερινό ΕΠΑΛ Μυτιλήνης

Επώνυμο

Όνομα

Όν. Πατρός

Σχολή Επιτυχίας

Ίδρυμα

ΒΕΛΟΥΤΣΟΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ)

ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ

ΜΥΡΣΙΝΗ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΙΑΚΩΒΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΜΑΤΑΚΟΥΛΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)

ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΜΙΧΑΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΜΠΑΜΠΟΥΚΛΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΥΛΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΡΙΖΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΣΑΒΕΛΟΥ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)

ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

ΣΚΟΥΡΤΣΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΛΑΪΚΗΣ & ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ (ΑΡΤΑ)

ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΧΡΥΣΟΧΟΟΥ

ΑΝΤΩΝΙΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ

 

 

ΕΠΑΛ Καλλονής

Επώνυμο

Όνομα

Όν. Πατρός

Σχολή Επιτυχίας

Ίδρυμα

ΓΙΑΝΝΑΡΕΛΛΗΣ

ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. (ΖΑΚΥΝΘΟΣ) - ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε.

ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ

ΓΚΙΟΚΑ

ΝΤΑΝΙΕΛΑ

ΒΙΚΤΟΡ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΓΚΙΟΚΑ

ΧΙΓΚΙΕΡΤΑ

ΒΙΚΤΟΡ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΠΑΡΤΗ)

ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

ΙΝΤΖΙΡΤΖΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΚΑΛΛΟΥΛΛΙ

ΛΙΝΤΟΡ

ΑΡΙΑΝ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ)

ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ

ΚΑΜΠΕΡΟΥ

ΑΡΓΥΡΩ-ΙΩΑΝΝΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)

ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

ΚΑΝΔΥΛΗ

ΕΛΕΝΗ

ΗΛΙΑΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΛΩΣΤΟΫΦΑΝΤΟΥΡΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΚΟΝΣΟΥΛΑ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΕΜΠΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ(ΑΘΗΝΑ)

ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΚΟΥΓΙΟΥ

ΝΙΚΟΛΕΤΑ

ΙΓΝΑΤΙΟΣ

ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΚΟΥΤΖΑΒΕΚΙΑΡΗΣ

ΡΑΦΑΗΛ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΜΑΝΩΛΟΓΛΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΓΕΩΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε.

ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΜΑΡΑ

ΕΥΜΟΡΦΙΑ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ)

ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΜΑΡΑΓΓΕΛΛΗΣ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ-ΟΡΕΣΤΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ)

ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΜΑΡΟΥΛΗ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΜΟΙΡΑΣΓΕΝΤΗ

ΣΤΥΛΙΑΝΗ - ΑΝΝΑ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΟΛΕΪΜΑΤ

ΙΩΣΗΦ

ΑΓΙΕΝΤ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ

ΘΕΟΦΑΝΗΣ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)

ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)

ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ

ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΠΑΧΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΠΛΟΥΜΗ

ΠΗΝΕΛΟΠΗ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΠΟΛΥΜΙΑΔΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΛΩΣΤΟΫΦΑΝΤΟΥΡΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΣΑΛΜΑ

ΣΕΡΑΦΕΙΜΙΑ

ΜΙΧΑΗΛ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΣΑΜΠΑΝΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ)

ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ

ΤΣΟΜΟ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΑΡΙΣΤΙΡ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) - ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.

ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ

ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΧΡΥΣΑ-ΑΝΝΑ

ΑΡΧΙΜΙΔΗΣ

ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΧΟΝΔΡΟΥ

ΘΕΟΚΤΙΣΤΗ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

 

 

ΕΠΑΛ Γέρας

Επώνυμο

Όνομα

Όν. Πατρός

Σχολή Επιτυχίας

Ίδρυμα

ΑΛΗΓΙΑΝΝΗ

ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ

 

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

ΒΟΥΛΓΕΛΛΗ

ΜΑΡΙΑ

ΘΕΟΧΑΡΗΣ

ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)

ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΓΙΑΣΣΑΣ

ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ)

ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ

ΚΑΡΑΒΑΤΑΚΗΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ)

ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ

ΚΑΡΑΚΟΝΤΗΣ

ΜΑΡΙΟΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ  ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

ΑΣΠΑΙΤΕ

ΠΕΝΤΑΡΑΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΦΩΤΙΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ)

ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ

 

 

 

ΕΠΑΛ Πλωμαρίου

Επώνυμο

Όνομα

Όν. Πατρός

Σχολή Επιτυχίας

Ίδρυμα

ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΕΛΛΗ

ΜΥΡΣΙΝΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΖΗΡΑΓΚΑΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΗΣΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΑΝΩΤΕΡΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΡΟΔΟΥ (Α.Σ.Τ.Ε.Ρ.)

ΑΣΤΕ

ΚΑΛΛΙΑ

ΕΙΡΗΝΗ

ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΝΩΤΕΡΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΡΟΔΟΥ (Α.Σ.Τ.Ε.Ρ.)

ΑΣΤΕ

ΚΑΤΩΤΡΙΩΤΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ

ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΜΟΥΝΤΑΝΑΡΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε.  (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)

ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ

ΡΕΠΑΝΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)

ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ

 

 

Επιτυχόντες Αποφοίτων Γενικού Λυκείου και ΕΠΑΛ Ομάδας Β 2017 (10% ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ 2015-2016) ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΑ

                                  

Επώνυμο

Όνομα

Όν. Πατρός

Σχολή Επιτυχίας

Ίδρυμα

ΑΙΒΑΛΙΩΤΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΜΙΧΑΗΛ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΑΛΕΞΙΟΥ

ΑΓΓΕΛΟΣ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΒΟΥΛΓΑΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΛΕΞΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΡΤΑ)

ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΜΠ

ΓΙΑΝΝΙΟΣ

ΙΓΝΑΤΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)

ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

ΓΙΑΝΝΟΓΛΟΥ

ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) -ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ

ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΓΙΟΒΑΝΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΓΛΩΣΣΑΣ, ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΡΕΥΞΕΙΝΙΩΝ ΧΩΡΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ

ΑΘΗΝΑ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ

ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΑΚΑ

ΔΗΜΗΤΡΑ-ΡΑΦΑΕΛΑ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΕΓΓΛΕΖΟΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ-ΜΙΧΑΗΛ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

ΑΕΝ

ΕΥΡΥΠΙΩΤΗ

ΣΟΦΙΑ

ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ

ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΝΑΥΠΛΙΟ)

ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

ΖΑΡΑΔΟΥΚΑΣ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΚΠΑ

ΚΑΛΔΕΛΛΗΣ

ΜΑΡΙΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΜΙΑ)

ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ

ΚΑΜΠΟΥΡΕΛΛΗ

ΕΛΠΙΔΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΚΑΡΑΜΠΕΤΙΑΝ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΚΟΚΚΙΝΟΣ

ΒΛΑΣΙΟΣ

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)

ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΚΟΚΚΩΝΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ- ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ)

ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ

ΚΟΝΣΟΥΛΑ

ΦΙΛΙΣΙΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΓΕΩΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε.

ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΜΙΧΑΗΛ-ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΚΟΥΡΟΥΓΕΝΗ

ΒΙΚΤΩΡΙΑ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΚΟΥΤΛΗ

ΜΑΡΚΕΛΛΑ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)

ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΚΥΡΙΚΗ

ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ

ΑΓΓΕΛΟΣ

ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ

ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΥ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΑΓΓΕΛΟΣ

ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΜΑΚΡΗ

ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

ΜΙΧΑΗΛ

ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΠΑΝΤΕΙΟ

ΠΑΝΤΕΙΟ

ΜΑΡΤΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

ΜΑΤΖΑΡΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ)

ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΜΠΑΜΠΑ

ΕΛΕΝΗ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)

ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ.

ΣΙΤΑΡΑΣ

ΣΥΜΕΩΝ ΟΡΦΕΑΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΣΚΟΡΔΟΜΠΕΚΗ

ΙΩΑΝΝΑ-ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΞΑΝΘΗ)

ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΣΟΦΟΥ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ - ΜΑΡΙΑ

ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)

ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΣΧΟΡΤΣΙΑΝΙΤΗ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΣΩΤΗΡΑΚΗ

ΣΟΦΙΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)

ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

ΤΑΣΤΑΝΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΞΥΛΟΥ ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΟΥ Τ.Ε. (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)

ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΤΙΤΙΚΗ

ΕΥΑΝΘΙΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ, ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)

ΠΑΝΤΕΙΟ

ΤΣΟΥΚΑΡΕΛΛΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΤΥΡΟΠΩΛΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΦΛΩΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)

ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ.

ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)

ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

 

 

Επιτυχόντες Αποφοίτων ΕΠΑΛ και ΕΠΑΛ Ομάδας Α 2017 (10% ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ 2015-2016)  (ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΑ)

Επώνυμο

Όνομα

Όν. Πατρός

Σχολή Επιτυχίας

Ίδρυμα

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ)

ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ

ΖΑΡΑΔΟΥΚΑ

ΔΩΡΟΘΕΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΣΕΡΡΕΣ)

ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΠΑΖΙΑΝΟΣ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ)

ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ

ΡΑΛΛΗ

ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

ΑΣΠΑΙΤΕ

ΤΖΑΝΤΑΛΛΑ

ΜΑΡΙΑΝΘΗ

ΜΙΧΑΗΛ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) - ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ

ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΕΛΕΝΗ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΧΑΛΚΙΔΑ)

ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ

 

Η ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ ΤΗΣ ΛΕΣΒΟΥ ΣΕ ΕΙΚΟΝΕΣ