Η
Αντιδημαρχία Καθαριότητας, Εθελοντισμού, Νέας Γενιάς, Εξυπηρέτησης του Πολίτη, Ομογένειας, Κοινωνικής Πρόνοιας & Αλληλεγγύης μαζί με την Παλλεσβιακή Λέσχη Μοτοσυκλέτας (ΠΑ.ΛΕ.ΜΟΤ) προβήκαμε σήμερα 29/05/2022 στην δράση καθαρισμού των ακτών από πλαστικά στα πλαίσια της κοινωνικής προσφοράς της Λέσχης μας.Περιβάλλον
30/05/2022 - 12:23Καθάρισαν στη Μυτιλήνη! ΠΑ.ΛΕ.ΜΟΤ. και Αντιδημαρχία Καθαριότητας (φωτο και βίντεο)
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
έως
έως
έως